عزیز، درود!
انتخاب شهر
نیازمندیهای لوکوپوک
تخته سیاه
درد دل ها
مدیریت ارتباط با مشتریان
پنل پیامک لوکوپوک
تصاویر
دفترک
طراحی وب سایت
نیازمندیهای لوکوپوک
مسابقات تخته سیاه
فاروج

راحت تر آشپزی کنید

(1401 دی 26)

images_1673786336.webp

آشپزی یک کار روزمره بوده که وقت و انرژی زیادی را از ما می‌گیرد و همگی ما از روش‌هایی که آشپزی ما را بهتر و راحت‌تر کند، استقبال خواهیم کرد. استفاده از وسایل آشپزخانه مانند هود و اجاق گاز خوب، آشپزی را برای خود راحت‌تر کنید.

چرا به هود آشپزخانه نیاز داریم؟

Shape2

یکی از محصولات مجموعه دنیته، هود آشپزخانه می‌باشد؛ استفاده از هود به هنگام آشپزی به شما کمک فراوانی خواهد کرد. زمانی که شما اقدام به پخت غذا می‌کنید، هوای آشپزخانه شروع به گرفتگی کرده و گرم‌تر خواهد شد و به همین دلیل آشپزی برای شما سخت‌تر شده و حتی ممکن است که آشپزی منجر به عصبی شدن شما شود. همچنین برخی از آشپزی‌ها ممکن است که باعث چرب شدن اجاق گاز و اطراف آن شود که این موضوع کار شما را بسیار زیاد خواهد کرد.

استفاده از هود آشپزخانه به هنگام آشپزی به شما کمک خواهد که هوای گرفته و محیط چرب از بین برود. هود با استفاده از قدرت مکشی که دارد، هوای گرم و گرفته داخل آشپزخانه را به خود جذب و هوای آشپزخانه را تازه خواهد کرد. همچنین با جذب هوای چرب حاصل از آشپزی، مانع چرب شدن اجاق گاز و اطراف آن خواهد شد.

نکات خرید هود آشپزخانه مناسب

انواع مختلفی هود هستند که در بازارهای دنیا به فروش می‌رسند؛ انواع هود شامل مخفی، زیر کابینتی، شومینه‌ای، مورب، تلسکوپی و جزیره‌ای می‌باشند. به هنگام خرید هود آشپزخانه جدا از توجه به نوع آن، به نکات زیر توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین هود را از مجموعه دنیته خریداری نمایید:

  • ابعاد هود، متناسب با اندازه آشپزخانه شما باشد.

  • تعداد چراغ‌ها و میزان روشنایی آن کافی باشد.

  • زیبایی ظاهری هود که با دکوراسیون آشپزخانه شما در تناسب باشد.

  • از قدرت مکش کافی برای جذب بو و چربی حاصل از آشپزی برخوردار باشد.

  • هود مد نظر از چه قابلیت‌هایی برخوردار می‌باشد.

  • میزان صدای تولید آن چقدر است.

  • فیلرتر آن از چه نوعی است.

  • قیمت و هزینه‌های آن چقدر است.

مجموعه دنیته فروشنده بهترین هودهای آشپزخانه با قیمتی مناسب و شرایطی استثنائی می‌باشد؛ مطمئناً شما هم از اهمیت استفاده از هود آشپزخانه مطلع شده‌اید. شما می‌توانید بهترین هودهای آشپزخانه را از مجموعه دنیته خریداری نمایید.

آدرس دنیته: کرج، مهرشهر، خیابان شبنم، کوچه شبنم یک شمالی، ساختمان نیکو، واحد 1

شماره تماس 1: 02634255135

شماره تماس 2: 02633342135

انواع اجاق گاز رومیزی را بشناسید

Shape3

به طور کلی، اجاق گازهای رومیزی در دو نوع روکار و توکار تولید می‌شوند و دارای فر نمی‌باشند. این دو نوع ساختاری تقریباً مشابه داشته و تنها شامل تفاوت‌های جزئی می‌شوند؛ حتی اگر تفاوت این دو نوع جزئی باشد، به هنگام خرید اجاق گاز رومیزی حتماً به این جزئیات توجه داشته باشید تا بهترین خرید را تجربه نمایید. مشخصات انواع گازهای رومیزی به شرح زیر می‌باشد:

اجاق گاز روکار

اولین مورد از اجاق گازهای رومیزی، مدل روکار می‌باشد. این مدل گازها توسط چند پایه بر روی یک میز یا کابینت قرار می‌گیرند و معمولاً از نمایی ساده برخوردار می‌باشند؛ ولی درست از که این گازها دارای نمای ساده‌ای می‌باشند، ولی از طرفی دیگر به سادگی قابل جابه‌جایی بوده و برای افرادی که تند تند دکوراسیون آشپزخانه را تغییر می‌دهند، بسیار مناسب می‌باشد. همچنین به راحتی می‌توان آن را با یک اجاق گازی که اصلاً شباهتی به مورد قبلی نداشته تعویض نمود.

اجاق گاز توکار

از طرف دیگر ما اجاق گاز رومیزی توکار را داریم. این اجاق‌های توکار در داخل میزها و یا کابینت‌ها نصب شده و نصب آن‌ها نیاز به ابزار و مهارت بالا دارد؛ در واقع پس از نصب اجاق گاز توکار، بخش پایین اجاق در میز یا کابینت مخفی شده و به همین دلیل به آشپزخانه نمای بسیار زیبایی را می‌بخشد که این موضوع یک مزیت بسیار مهمی محسوب می‌شود. اما از طرفی دیگر، جابه‌جایی این مدل مشکل بوده و در صورت نیاز به تعویض، باید مورد مشابهی را خریداری و آن را در همان محل قبلی نصب نمایید.

همانطور که خواندید، هر یک از انواع مدل اجاق گازهای رومیزی از مزایا و معایب خاص خود برخوردار هستند و شما باید بسته به نیاز خود، یکی از آن‌ها را خریداری نمایید. شما می‌توانید بهترین اجاق گاز رومیزی را از مجموعه دنیته خریداری نمایید.

آدرس دنیته: کرج، مهرشهر، خیابان شبنم، کوچه شبنم یک شمالی، ساختمان نیکو، واحد 1

شماره تماس 1: 02634255135

شماره تماس 2: 02633342135

آشپزی راحت‌تر با هود و اجاق گاز خوب

Shape4

همانطور که پیش‌تر هم مشاهده کردید، استفاده از وسایل آشپزخانه متنوع مانند اجاق گازهای رومیزی و یا هود آشپزخانه می‌توانند با دادن قابلیت‌هایی مانند پخت همزمان چند غذا یا جلوگیری از چرب شدن اجاق گاز و اطراف آن و همچنین تصفیه هوا، به ما جهت انجام یک آشپزی راحت‌تر، کمک شایانی بکنند. شما هم می‌توانید با خرید بهترین تجهیزات آشپزخانه از مجموعه دنیته، آشپزی را برای خود راحت‌تر و دلپذیرتر نمایید.

آشپزی راحت‌تر با محصولات فروشگاه دنیته

مجموعه دنیته تولیدکننده انواع لوازم توکار آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه و اجاق گاز رومیزی می‌باشد. این مجموعه با بیش از ۱۰ سال تجربه کاری و استفاده از چندین کادر مجرب و همچنین تولید محصولاتی با کیفیت و مطابق با طراحی روز دنیا، توانسته تا رضایت کامل مشتریان را به خود جلب نماید. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر یا خرید محصول (حضوری و اینترنتی) توسط شماره‌های زیر با مجموعه دنیته تماس حاصل کرده و یا به آدرس زیر، مراجعه نمایید.

آدرس دنیته: کرج، مهرشهر، خیابان شبنم، کوچه شبنم یک شمالی، ساختمان نیکو، واحد 1

شماره تماس 1: 02634255135

شماره تماس 2: 02633342135

برچسب ها : هود آشپزخانه,اجاق گاز رومیزی,اجاق گاز صفحه ای,بهترین اجاق گاز رومیزی,بهترین هود آشپزخانه

شما هیچ آگهی را در لیست علاقه مندی های خود ذخیره نکرده اید..